Hakkımızda | KENFLE RULE THE WORLD
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kenfle Endüstri Ürünleri, HVAC ve Endüstri alanında mühendislik çözümleri ve satışını yaptığı özel ürünler ile endüstriyel şirketlerden biridir.

 Ürünlerimiz, güvenilirliğin önemli olduğu her yerde kullanılmaktadır. Petrol ve gaz endüstrisi, arıtma teknolojisi, petrokimya, tarım, bina teknolojisi, otomotiv sanayi, tekstil, kimya ve ilaç endüstrileri, gıda işleme, enerji, su, madencilik, kağıt hamuru ve kağıt, havacılık ve diğer birçok alanda ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek adına endüstriyel ekipman ve enstrüman temini konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, ürün yelpazemizdeki tüm ürünler için satış sonrası yedek parça, servis ve bakım hizmetleri de eksiksiz olarak vermektedir.

Araştırmacı ve yenilikçi yapımız, müşterilerimizin isteklerine ve yerel koşullara uygun teknik çözümler getirmekteki yaratıcılığımız ile müşterilerimizin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Doğru ürün – Doğru Servis – Doğru Zaman ile mükemmelliyetcilik bizim başarımızdır.

MİSYON

Endüstriyel alanlarda müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi proses çözümleri sağlamak.

VİZYON

Güvenilir ve kaliteli hizmet verme önceliğimiz ile tüm ülkelerde önde gelen endüstriyel çözümler sunan firması olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini yakından izleyerek, proseslerimizi ve ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak geliştireceğiz. Etkin proseslerin tasarlanması ve sürdürülmesi için yegane kaynağımız olan personelimizi, yüksek motivasyon bilinci ile sürekli olarak geliştireceğiz.


Copyright & Her Hakkı Saklıdır. | SiteMap